Białka Tatrzańska +48 666 317 212 kontakt@sportfunfestival.pl

Na dwóch kółkach

Ekstremalnie i rekreacyjnie

Zielone zbocza Kotelnicy w Białce Tatrzańskiej czekają na Was w wakacje! W ramach Sport & Fun Festival ma tam miejsce niespotykane i jedyne na świecie widowisko. Mistrzostwa Polski Cross Monster w zjeździe na górskiej hulajnodze Monsterroller co roku wracają z coraz większym przytupem!

Ten wyścig to integracja miłośników sportów downhillowych i celebrowanie wspólnej pasji do dwóch kółek. Zawodnicy walczą o tytuł Mistrza Polski w dwóch zajawkowych konkurencjach, Monster Slalom (konkurs drużynowy) i ekstremalna Monster Krecha (konkurs indywidualny). Kto hamuje – ten przegrywa! Sportowe emocje i kozacka atmosfera gwarantowane! 

Sporty ekstremalne są jednak zarezerwowane dla profesjonalistów. Dlatego podczas naszego wydarzenia udostępniamy sprzęt do testowania zupełnie za darmo. Każdy może spróbować swoich sił na terenowej hulajnodze i wziąć udział w zawodach dla amatorów. Specjalna Strefa Monster Family i Monster Kids to tor zjazdowy, gry i konkursy dla dzieci, całych rodzin oraz wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku i rekreacji.

© Sport & Fun Festival. All Rights Reserved. Microtech2