Moc kolorów

Sport & Fun Festival to najbardziej kolorowy festiwal w Polsce i jedyne takie wydarzenia na świecie. Dzięki magicznemu pyłowi łączymy sport, zabawę i muzykę w niesamowitą mieszankę, którą zapamiętacie na długie lata. W naszych imprezach każdego roku uczestniczy kilkanaście tysięcy szczęśliwych, uśmiechniętych i kolorowych osób. MOC KOLORÓW wyrzucanych w powietrze sprawi, że poczujecie się wyjątkowo i bajkowo. Warto dodać, że nasze proszki są wykonane tylko z materiałów naturalnych, dzięki temu po imprezie można je łatwo zmyć ze skóry i ubrań.

Bitwa na śnieżki w środku lata

Takiej imprezy jeszcze nie było! To będzie prawdziwa frajda dla miłośników zimowych przygód, ale też letniej rywalizacji. Tylko u nas uczestnicy dotkną prawdziwego śniegu w środku wakacji. Mega frajda dla całych rodzin i niezapomniana zabawa gwarantowane.

Kręci nas BEZPIECZEŃSTWO! Bez tego ani rusz, dlatego stawiamy na profesjonalne i widowiskowe pokazy Straży Pożarnej i Policji. Najmłodszych uczestników czekają warsztaty, panele edukacyjne, konkursy wiedzy o ruchu drogowym oraz symulator dachowania. Strażacy przeszkolą dzieci i młodzież z pierwszej pomocy.

Przed nami inscenizacja prawdziwego wypadku. Dla nieco starszych pokaz show
OSTREGO DRIFTU BMW

 

EDUKACJA I BEZPIECZEŃSTWO

Wpadnij do Białki na Sport & Fun Festival! To niezapomniany Festiwal dla całych rodzin.