Białka Tatrzańska +48 666 317 212 kontakt@sportfunfestival.pl

Monsterroller

Monsterroller

Monsterroller to górska odmiana hulajnogi, która służy do zjazdów terenowych po stoku narciarskim latem i główny bohater Sport & Fun Festival. Ale od początku... Na czym to polega?

Choć wygląda niepozornie, potrafi dostarczyć sporą dawkę adrenaliny. Ważący 18 kg pojazd jest wygodny, uniwersalny i przede wszystkim bezpieczny. Odpowiednia konstrukcja oraz niezawodne tarczowe hamulce hydrauliczne, które są w stanie zatrzymać pędzący z góry pojazd nawet na mokrej trawie, sprawiają, że może na nim jeździć każdy, niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania.

Chcesz poczuć letni zastrzyk adrenaliny i przeżyć ciekawą przygodę? Przyjedź do Białki i spędzaj czas w górskiej scenerii. Czeka na Ciebie wypożyczalnia Monsterroller tuż pod stokiem! Wsiadasz na hulajnogę i śmigasz po stoku jak zimą! Wyciąg krzesełkowy jest otwarty dla odwiedzających przez całe wakacje. Na górze czeka więcej atrakcji! Największą z nich jest oczywiście, zapierająca dech w piersiach, panorama Tatr, Gorców i Pienin którą podziwiać można z karczmy widokowej. Na szczycie znajduje się też plac zabaw Wioska Skrzatów dla najmłodszych, start trasy do zjazdów na rowerach downhill i pyszne jedzonko w karczmie Kotelnica.

Więcej o letnim programie Ośrodka Kotelnica Białczańska przeczytacie na www.bialkatatrzanska.pl oraz www.rhsport.pl 

 

 

© Sport & Fun Festival. All Rights Reserved. Microtech2