Białka Tatrzańska +48 666 317 212 kontakt@sportfunfestival.pl

Edukacja

Edukacja

Bezpieczeństwo, ekologia, zdrowie

Every Can Counts

Naszą misją jest edukacja przez zabawę! Dlatego razem z Fundacją Recal przygotowaliśmy dla Was zieloną strefę "Każda puszka cenna". 
-CANMAGEDON - autorski tor przeszkód, test na wytrwałość, który uczy przekraczania własnych granic w stosowaniu się do selektywnej zbiórki puszek aluminiowych, a każda z przeszkód odnosi się do jednego z etapów recyklingu puszki aluminiowej
-darmowe puszkowane napoje izotoniczne dla spragnionych wrażeń
-gry i zabawy dla najmłodszych
-zbiorkę puszek w specjalnych recyklingowych "plecakach"
Zróbmy razem DOBRO dla naszej planety!

 

DKMS

W strefie profilaktyki zdrowia, we współpracy z DKMS, każdego roku przeprowadzamy akcję “Cząstka Ciebie może nas uratować” polegająca na rejestracji potencjalnych dawców szpiku kostnego. Podczas każdej edycji festiwalu zbieramy kolejne setki zgłoszeń. Twoje wsparcie ma znaczenie. Pomóż chorym na nowotwory krwi. Podziel się cząstką siebie. Oddaj szpik - być może ktoś czeka właśnie na Ciebie.

 

Miasteczko Policyjne

Specjalną strefę bezpiecznej jazdy pod hasłem “Kręci nas bezpieczeństwo” przygotowała też Komenda Policji w Bukowinie Tatrzańskiej i Zakopanem oraz Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Krakowie, z którymi współpracujemy od wielu lat, szerząc przyświecającą nam ideę o bezpiecznym uprawianiu sportu, przestrzegania zasad ruchu drogowego - w szczególności promowanie bezpiecznej jazdy na dwóch kółkach w kasku i podstaw z udzielania pierwszej pomocy.

 

© Sport & Fun Festival. All Rights Reserved. Microtech2