Białka Tatrzańska +48 666 317 212 kontakt@sportfunfestival.pl

Charytatywnie

Wspierajmy wspólnie potrzebujących

Gramy i pomagamy!

Stałym punktem programu są działania charytatywne i współpraca z fundacjami, co zaowocowało licytacją przedmiotów podarowanych przez takie osobistości ze świata showbiznesu jak Cleo czy Rafał Sonik. W ramach projektu “Gramy - pomagamy" zostały zebrane środki na zakup urządzeń do terapii metodą Biofeedback, wspierając dzieci walczące o odzyskanie sprawności fizycznej i psychicznej.

W roku 2023 wstęp na imprezę jest bezpłatny dla dzieci do lat 12, natomiast wstęp dla osób od 13 roku życia to symboliczna "cegiełka" w wysokości 20 PLN. Część dochodów zostanie przekazana na cele charytatywne - dla Domu Pomocy Społecznej Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie Zgromadzenia Sióstr Serafitek w Białce Tatrzańskiej.

W Strefie Gwiazd spotkać można osoby znane w świecie sportu i rozrywki i wylicytować przekazane przez nich przedmioty. Nasze działania co roku, poza artystami występującymi na scenie, wspierają Ambasadorzy Sport & Fun Festival m.in trenerka i biegaczka Ada Palka, dziennikarka i prezenterka telewizyjna, lotniczka Aleksandra Kutz, kierowca rajdowy Grzegorz Baran, aktor Rafał Baszczyński, aktorka i influencerka Marlena Szmaja, Agnes Violin, znani z programu „Googlebox” TTV Mateusz „Big Boy” Borowiecki oraz Kasia i Andrzej Gąsienicowie, Małgorzata Sokołowska, policjantka, influencerka i autorka bloga "Z pamiętnika policjantki", polski snowboardzista, olimpijczyk Mateusz Ligocki. Niebawem ogłosimy Gości specjalnych tegorocznej edycji!

Śledźcie nasze portale społecznościowe, aby być na bieżąco!

 

 

 

© Sport & Fun Festival. All Rights Reserved. Microtech2