Muzyczny lineup edycji 2022

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Już tylko półtora miesiąca dzieli nas od najbardziej radosnego i kolorowego, wakacyjnego święta muzyki i sportu z Tatrami w tle – Sport & Fun Festival 2022 i Kolorowej Eksplozji! Co czyni festiwal tak niepowtarzalnym? Połączenie letnich, muzycznych brzmień, sportowych aktywności, edukacji, charytatywności oraz wyjątkowej, przyjaznej atmosfery, którą co roku tworzą wszyscy odwiedzający imprezę na Kotelnicy Białczańskiej.

Wszystkie barwy muzyki! Muzyczna scena Sport & Fun Festival 2022 to oryginalny miks brzmień i różnych gatunków muzycznych. Obdarzona drapieżnym i niecodziennym głosem rockowa wokalistka Clödie to wulkan energii. Jej charakterystyczna barwa, charyzma i pozytywna energia podczas występów na żywo na pewno Was urzeknie!

Świeżość i dobry vibe kolejnej artystki MAVI Violin na scenie sprawią, że ten występ zapamiętacie na długo! Występ tej niewykle zdolnej skrzypaczki elektronicznej z pewnością zachwyci fanów wirtuozerii.

Gwiazdą festiwalu będzie jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia – Roksana Węgiel. Dla fanów przygotowaliśmy specjalną strefę, w której będzie można przybić piątkę z Roxie, pstryknąć selfie, czy nabyć płytę z autogtrafem.

Festiwal jest otwarty dla wszystkich. W tym roku wstęp na imprezę jest bezpłatny dla dzieci do lat 12, natomiast wstęp dla osób od 13 roku życia to symboliczna „cegiełka” 10 PLN, która w całości zostanie przekazana na cele charytatywne Fundacji Ambasada Dobroczynności. Wspierajmy DOBRE inicjatywy!

Wybierzcie swój kurs na Białkę Tatrzańską 14 sierpnia i przekonajcie się sami jak trudno będzie Wam opuścić ten niepowtarzalny muzyczny klimat. Do zobaczenia, hej!

Lubisz nasz festival?

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco