Sport & Fun Festival 2021 za nami!

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Kolejna edycja najbardziej kolorowego wydarzenia tego lata na Podhalu – Sport & Fun Festival w Białce Tatrzańskiej za nami. W nieco zmienionym formacie, przyciągnęła jak co roku tłumy pozytywnych osób. Prawdziwą festiwalową atmosferę można było poczuć już na wejściu.

1 sierpnia 2021 pod stokami Kotelnicy Białczańskiej miała miejsce wyjątkowa impreza, która kolejny raz zintegrowała fanów sportu, muzyki i dobrej zabawy pod Tatrami i dostarczyła uczestnikom potężnej dawki endorfin! To tu odbyły się pokazy ekstremalnej jazdy na motocyklu, stuntu w wykonaniu Łukasza Bełza z FRS Zamość z supportem komentatorskim Ambasadorki festiwalu, dziennikarki i prezenterki sportowej Oli Kutz. Ewolucje na dwóch kołach zafundowali nam również Jacek Jarząbek oraz Przemek Kaczmarczyk w pokazie Bike & Moto Trial Show.

Na scenie, podczas 2-godzinnego Zumba Maratonu Kolorów, pojawiły się instruktorki Zumba Fitness z całej Polski z Martą Jelonek i Fitness pod Tatrami na czele, które wniosły w klimat festiwalu wspaniałe taneczne wibracje! W imprezie uczestniczyły znane w świecie sportu i rozrywki osobistości, jak snowboardzista, olimpijczyk Mateusz Ligocki, aktorka Marlena Szmaja, czy prowadząca turbo rozgrzewkę, Ambasadorka festiwalu Adrianna Palka, która rozgrzała scenę do czerwoności.

Największą publiczność przyciągnął wieńczący ten dzień koncert Dawida Kwiatkowskiego, jednego z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia. Dawid zagrał swoje największe przeboje i zahipnotyzował publiczność. Piosenkarz nie szczędził uśmiechu, chętnie komunikował się z publiką a 1.5-godzinny występ świetnie rozgrzał widzów w chłodny wieczór. Ogromna popularność 25-letniej gwiazdy polskiej sceny muzycznej miała swoje potwierdzenie w trakcie większości utworów, kiedy setki osób śpiewały niemal każde słowo razem z artystą. Koncert z klasą. Jak zamykać Sport & Fun Festival to tylko tak, z przytupem!

Festiwal zaraża pozytywną energią, pasją do sportu, dobrej zabawy, propaguje bezpieczeństwo i edukuje, wpiera fundacje w działaniach charytatywnych. Specjalną strefę bezpiecznej jazdy – Centrum Edukacyjne „Miasteczko policyjne” z m.in. rowerowym torem przeszkód, przygotowała też Komenda Policji w Bukowinie Tatrzańskiej i Zakopanem oraz Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, szerząc przyświecającą imprezie ideę o bezpiecznym uprawianiu sportu i podstaw z udzielania pierwszej pomocy.

Od kilku lat Sport & Fun Festival wspiera potrzebujące dzieci i młodzież z Fundacji Ambasada Dobroczynności w ramach projektu “Pomagamy, Dbamy, Gramy”. Zebrane podczas zbiórki środki przekazane zostały na zakup sprzętu niezbędnego w rehabilitacji metodą Biofeedback.

Dziękujemy uczestnikom, partnerom i wszystkim którzy razem z nami współtworzyli ten niezwykły event.

Lubisz nasz festival?

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco