Na czym polega Festiwal Kolorów?

Festiwal Kolorów 2021 dla Rodzin

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Jeżeli w te wakacje chcesz poczuć się naprawdę bajkowo i kolorowo koniecznie odwiedź Białkę Tatrzańską i odbywający się tu każdego roku Festiwal Kolorów. Podczas Sport & Fun Festiwal łączymy sport, zabawę i muzykę dzięki magicznemu pyłowi we wszystkich kolorach tęczy. Poczuj się wyjątkowo, oderwij się od codzienności, przyjedź z rodziną, zaproś znajomych, dajcie się porwać kolorowemu szaleństwo i przeżyjcie z nami niepowtarzalne chwile.

W tym artykule dowiesz się:

  • Co to jest Festiwal Kolorów?
  • Na czym polega Festiwal Kolorów?
  • Czy proszki holi są bezpieczne?
  • Jak zrobić proszek na Festiwal Kolorów?
  • Co ubrać na Festiwal Kolorów?

Co to jest Festiwal Kolorów?

Każdego roku, podczas wakacji w sercu Podhala organizujemy 2-dniowy Sport & Fun Festiwal, podczas którego bawią się tysiące roześmianych i szczęśliwych ludzi. Dzięki nam poczujesz niesamowity klimat wakacji, a Twoja rodzina i znajomi będą zachwyceni. Podczas wspaniałych atrakcji zarówno muzycznych jak i sportowych, co jakiś czas tworzymy wspólnie wielobarwną chmurę, którą wyrzucamy w powietrze. Każdy uczestnik może sam wybrać swój kolor i dołączyć do najbardziej kolorowego wydarzenia na świecie. Każdego roku w tym wspaniałym wydarzeniu towarzyszą nam znani sportowcy oraz gwiazdy muzyki. Przeżyj z nami niesamowite chwile, zaszalej, daj się ponieść kolorowym emocjom, rób zdjęcia i dziel się ze znajomymi niesamowitymi przeżyciami.

Proszek na Festiwal Kolorów

Nasze kolorowe proszki możecie zdobyć na kilka sposobów. A warto żebyście je mieli i to w większej ilości. Sami zobaczycie jaka to frajda, co godzinę tworzyć wielobarwny pył we wszystkich kolorach tęczy, poczuć Moc Kolorów, a to wszystko w rytmach wspaniałej muzyki na żywo, wśród szczęśliwych ludzi u boku. Nasi znani goście lubią też dzielić się proszkami ze sceny, wtedy wiadomo – trzeba mieć szczęście, żeby taki proszek złapać 😉 Ale nie martwcie się, ten komu nie uda się zdobyć proszku w ten sposób, może go zakupić za symboliczną kwotę podczas naszego Sport & Fun Festiwal.

Festiwal Kolorów sklep

Tak, tak dobrze czytacie. Sami widzimy jak duże jest zainteresowanie naszym Festiwalem Kolorów, dlatego wychodząc Wam naprzeciw postanowiliśmy uruchomić sklep online. Już wkrótce będziecie mogli zaopatrzyć się w magiczne proszki na Festiwal Kolorów na naszej stronie. Ale to nie wszystko, dzięki Wam budujemy zaangażowaną społeczność, wszak niektórzy z naszych gości odwiedzają nas każdego roku, dlatego wspólnie z Wami postanowiliśmy, że stworzymy Rodzinę Sport & Fun Festiwal. Wszyscy nasi goście będą się mogli poczuć jak prawdziwi Festiwalowicze, a to za sprawą kolorowych gadżetów i odzieży, które już wkrótce zaprezentujemy na naszej stronie internetowej. Bądźcie czujni!

Jak zrobić proszek holi?

Nasze kolorowe proszki holi, które wyrzucamy w górę w formie kolorowego pudru są całkowicie bezpieczne. Dlatego kochamy, gdy wspólnie z pozytywnymi, szczęśliwymi ludźmi możemy się nimi dzielić podczas najbardziej kolorowego na świecie Sport & Fun Festiwal. Radość, szczęście i wspólna zabawa to główne idee naszego Festiwalu Kolorów. Dlatego kolorowe proszki są nieodłącznym elementem Kolorowej Eksplozji. Do ich stworzenia używane są tylko 3 rzeczy. W ich skład wchodzi naturalny talk, mąka kukurydziana i naturalne barwniki (około 5 proc.).

Czy proszki holi są bezpieczne dla skóry i zdrowia?

Absolutnie tak!  Nasze korowe proszki są całkowicie bezpieczne. Użyte do ich produkcji składniki posiadają wszelkie unijne certyfikaty, potwierdzające ich jakość i brak toksycznych składników. Nie uczulają, są bezpieczne dla skóry i zdrowia.

Czy proszki holi się spierają?

Oczywiście! Ponieważ są tworzone tylko z naturalnych składników, nie ma w nich chemii, dobrze reagują ze skórą i łatwo je sprać. Wystarczy jedno pranie.

Jak się ubrać na Festiwal Kolorów?

Do wyboru, do koloru 🙂 Ale przede wszystkim wygodnie. Przecież podczas naszego Sport & Fun Festiwal będziecie śpiewać, tańczyć i bawić się przez dwa dni. A już niebawem będziecie mogli zaprezentować się całemu światu w naszych markowych festiwalowych kolorach tęczy.

Festiwal Kolorów 2021

Liczne niezapomniane atrakcje, fantastyczne animacje dla najmłodszych, znana i lubiana muzyka na żywo w wykonaniu gwiazd polskiej sceny muzycznej, DJ-e, sportowe emocje, a to wszystko z zachowaniem wszelkich niezbędnych norm bezpieczeństwa sprawi, że zawsze będziecie chcieli do nas wracać! A my zawsze będziemy na Was czekać, bo Sport & Fun Festiwal nie pyta o wiek, status, ideologię czy religię, to impreza dla wszystkich, nasz Festiwal łączy, a nie dzieli, dlatego tak bardzo nie możemy się doczekać spotkania z Wami! Zapraszamy już w wakacje na najbardziej odjechany, radosny, pozytywny, 🌈KOLOROWY🌈 Festiwal Kolorów 2021!

Festiwal Rodzinny 2021

Lubisz nasz festival?

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco