Jedyne takie wydarzenie na świecie!

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Sport & Fun Festival każdego roku w trakcie wakacji wjeżdża na stok Kotelnicy Białczańskiej. Podczas dwóch dni w sercu Podhala tworzymy niezapomniany wymiar imprezy, jakiej jeszcze nie znacie! To najbardziej KOLOROWY i radosny Festiwal w roku dla całych RODZIN!

Czego możecie się spodziewać podczas naszego Festiwalu? Sport & Fun Festival to wyjątkowe wydarzenie na Podhalu w środku lata! Tylko tu stok narciarski staje się areną rywalizacji i wspaniałej zabawy w otoczeniu górskich krajobrazów. Coroczne święto sportu i rozrywki ma wymiar dwudniowego festiwalu. 

Festiwal rodzinny – zaplanuj aktywny weekend dla całej rodziny

Nie wiesz co zaplanować na rodzinny weekend? Wasza rodzina jest aktywna, lubi spędzać czas na świeżym powietrzu podczas sportowych aktywności? Słowo nuda jest Wam obce, a jedyne czego pragniecie podczas weekendu to aktywnie wypocząć na łonie natury? Idealnie trafiliście! Zapraszamy całe rodziny na wspaniały festiwal, gdzie doświadczycie niezapomnianej zabawy i oraz rozrywki. Tylko u nas spotkacie gwiazdy muzyki oraz sportu, którzy sprawią, że nasz niepowtarzalny festiwal z energetyczną muzyką, eksplozjami kolorów, animacjami i licznymi atrakcjami na zawsze pozostanie w Waszych sercach!

Sport dla całej rodziny

Pierwszy dzień SPORTU to przede wszystkim sportowe emocje, które towarzyszą podczas Mistrzostw Polski Cross Monster na hulajnodze górskiej Monsterroller w formie dwóch niezależnych konkurencji: Monster Slalomu i Zjazdu na Krechę. To dzień pełen emocji dla rodzin, które mogą się zmierzyć w różnych konkurencjach. Monster Family oraz Monster Kids, popisy na dwóch kółkach – stuntu, trialu motorowego i rowerowego to zawody otwarte dla wszystkich chętnych. 

GWIAZDY muzyki, sportu, wyjątkowi goście – czyli ROZRYWKA dla całej rodziny

Drugi dzień naszego festiwalu to dzień ROZRYWKI. Tylko u nas doświadczycie na własnej skórze wszystkich kolorów tęczy. To mega frajda dla całych rodzin! Wszyscy uczestnicy otrzymają kolorowe proszki, które wspólnie wyrzucimy w powietrze podczas KOLOROWEJ EKSPLOZJI. Ponadto czekają na Was koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej, kolorowe strefy, taneczne i sportowe aktywności dla dorosłych, młodzieży i dzieci, pokaz profesjonalnego fitnessu, a to wszystko utrzymane w radosnym, wakacyjnym klimacie.

MOC KOLORÓW – to festiwal kolorów dla całych rodzin 

Dzięki magicznemu pyłowi łączymy sport, zabawę i muzykę w niesamowitą mieszankę, którą zapamiętacie na zawsze! Będziecie tańczyć i wyrzucać w powietrze kolorowe proszki na najbardziej odlotowej imprezie w Europie! Uszczęśliwiamy ludzi, zarażając pozytywną energią, pasją do sportu, edukacji i muzyki. U nas liczy się zabawa! A najlepiej w…pianie! Tylko u nas wyjątkowe 2-dniowe PIANA PARTY. Sport & Fun Festival nie pyta o wiek. Bo to najszczęśliwsza i najbardziej odjechana impreza dla wszystkich!

Weekend na SPORTOWO 

Podczas naszego wydarzenia odbywają się JEDYNE NA ŚWIECIE ZAWODY W ZJEŹDZIE NA HULAJNODZE TERENOWEJ. Podczas Sport & Fun Festival zobaczycie pokazy trialu motocyklowego i stuntu. Tradycją imprezy są zdecydowanie Mistrzostwa Polski Cross Monster i Zjazd na Krechę na górskiej hulajnodze Monsterroller. Jedyne takie wydarzenie na świecie! ZAWODY DLA PROFESJONALISTÓW – zawodników downhillowych, pasjonatów sportów ekstremalnych. Każdy, kto czuje żyłkę rywalizacji może spróbować swoich sił i wygrać.

EDUKACJA I BEZPIECZEŃSTWO

Kręci nas BEZPIECZEŃSTWO! Bez tego ani rusz, dlatego stawiamy na PROFESJONALNE i widowiskowe pokazy Straży Pożarnej i Policji. Najmłodszych uczestników czekają warsztaty, panele edukacyjne, konkursy wiedzy o ruchu drogowym oraz symulator dachowania. Strażacy przeszkolą dzieci i młodzież z pierwszej pomocy. Przed nami inscenizacja prawdziwego wypadku. Dla nieco starszych pokaz show OSTREGO DRIFTU BMW! Przyjdź i zarejestruj się do bazy DKMS – może to właśnie Ty dasz Komuś szansę na życie. Każdego roku w ramach naszego Festiwalu prowadzona jest akcja rejestracji potencjalnych Dawców szpiku.

Nie czekajcie – już dziś zaplanujcie wspólne rodzinne wakacje 2021!! Śledźcie nas na Facebooku, Instagramie i YouTube.

Lubisz nasz festival?

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco