Kolorowa Eksplozja podczas Festiwalu Kolorów

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Sport & Fun Festival to dwa dni pełne radosnej zabawy i pozytywnej energii. Podczas drugiego dnia zapraszamy wszystkich uczestników na Kolorową Eksplozję. Zabawa gromadzi tysiące osób i jest zdecydowanie najbardziej radosnym i kolorowym wydarzeniem lata na Podhalu. Bawią się z nami dzieci i młodzież, całe rodziny i grupy znajomych. Nie czekaj, już dziś zaplanuj weekend na najbardziej kolorowe wydarzenie w Polsce.

Jak wygląda Festiwal Kolorów?

Białkę Tatrzańską opanuje kolorowe szaleństwo! Niebo ponownie wypełni się tęczą w dziesiątkach barw! Nieważne ile masz lat i jakiej muzyki słuchasz, ważne że potrafisz się uśmiechać i lubisz spędzać czas w gronie zwariowanych osób. Przyjdź i pokoloruj z nami siebie i swoich najbliższych! Festiwal Kolorowa Eksplozja jest otwarty dla wszystkich i zupełnie DARMOWY. Na czym polega zabawa? Co pół godziny będziemy wyrzucać w powietrze kolorowy pył, tworząc ogromną, rozpościerającą się nad tłumem tęczę!

Festiwal Kolorów 2021 w Białce Tatrzańskiej

Drugi dzień Sport & Fun Festival’u to kolorowe animacje dla dzieci i niesamowite atrakcje dla dorosłych. Będą wśród nich prezentacje grup tanecznych, pokazy motorowego i rowerowego trialu oraz najlepsza muzyka w wykonaniu wybitnych DJ’ów, dla tych którzy będą się chcieli trochę poruszać przygowaliśmy trening fitness ze znaną polską trenerką. Jednak to na co wszyscy czekacie, czyli szaleństwo kolorów wystartuje w godzinach popołudniowych. Wtedy to cała okolica będzie się mienić dziesiątkami barw proszków holi! Dla pierwszych którzy pojawią się na naszym festiwalu, przygotowaliśmy pakiet darmowych opakowań z różnokolorowym proszkiem. Z kolei Ci, dla których już go nie wystarczy, będą mogli zakupić pył za niewielką opłatą.

A wieczorem zaprosimy na scenę naszego gościa specjalnego, prawdziwą gwiazdę polskiej sceny muzycznej – szczegóły wkrótce!

Co to jest Festiwal Kolorów?

Ciekawostka! Skąd wywodzi się Festiwal Kolorów? Holi to święto radości i wiosny. Nazywane jest również Festiwalem Kolorów i kojarzone z kolorowymi farbami do obrzucania przyjaciół. To święto obserwuje się przede wszystkim w Indiach, Nepalu i innych regionach świata z populacji Hindusów lub osób pochodzenia indyjskiego. Festiwal, w ostatnich czasach, rozprzestrzenił się w częściach Europy i Ameryki Północnej jako święto miłości i kolorów wiosny.

Lubisz nasz festival?

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco