Stok narciarski czynny latem!

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Chcesz poczuć letni zastrzyk adrenaliny i przeżyć ciekawą przygodę? Przyjedź do Białki Tatrzańskiej i spędzaj czas w górskiej scenerii. Czeka na Ciebie wypożyczalnia Monsterroller! Wsiadasz na hulajnogę i śmigasz po stoku jak zimą! Atrakcja dostępna w okresie wakacyjnym.

Dla sympatyków niecodziennych wyzwań mamy coś wyjątkowego! Pierwsza w Polsce wypożyczalnia pojazdów Monsterroller oraz Mountaincart.

Dlaczego nie skorzystać z wyciągu narciarskiego latem? Specjalnie dla naszych klientów uruchamiamy kolej krzesełkową na Kotelnicy w Białce Tatrzańskiej.

Jedna z kolei linowych wywozi ludzi na szczyt Kotelnicy nie tylko w sezonie zimowym, ale również latem. Wyciąg krzesełkowy oznaczony na mapie ośrodka numerem IV jest otwarty dla odwiedzających przez całe wakacje. Na górze na turystów czeka wiele atrakcji.

Największą z nich jest oczywiście, zapierająca dech w piersiach, panorama Tatr, Gorców i Pienin którą podziwiać można z karczmy widokowej.

Na szczycie Kotelnicy znajduje się też plac zabaw Wioska Skrzatów dla najmłodszych oraz start trasy do zjazdów na rowerach downhill.

Kolej widokowa nr IV Kotelnica Express oraz Wypożyczalnia Monsterroller czynne przez cały sezozn letni.

www.bialkatatrzanska.pl

www.rhsport.pl

Lubisz nasz festival?

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco