Kolorowa Eksplozja

Czeka nas niesamowity Dzień Drugi Sport & Fun Festival’u! Zwycięstwa pierwszego dnia uczcimy Kolorową Eksplozją. Zabawa gromadzi tysiące osób i jest zdecydowanie najbardziej radosnym i kolorowym wydarzeniem lata na Podhalu.

Białkę Tatrzańską opanuje kolorowe szaleństwo! Niebo ponownie wypełni się tęczą w dziesiątkach barw!
Nieważne ile masz lat i jakiej muzyki słuchasz, ważne że potrafisz się uśmiechać i lubisz spędzać czas w gronie zwariowanych osób. Przyjdź i pokoloruj z nami siebie i swoich najbliższych!
Festiwal Kolorowa Eksplozja jest otwarty dla wszystkich i zupełnie DARMOWY. Na czym polega zabawa? Co pół godziny będziemy wyrzucać w powietrze kolorowy pył, tworząc ogromną, rozpościerającą się nad tłumem tęczę!

Drugi dzień Sport & Fun Festival’u to kolorowe animacje dla dzieci. Wśród atrakcji będą zumba, pokazy grup tanecznych, pokazy motorowego i rowerowego trialu oraz najlepsza muzyka w wykonaniu wybitnych DJ’ów.
Jednak to na co wszyscy czekacie, czyli szaleństwo kolorów wystartuje w godzinach popłudniowych. Wtedy to cała okolica będzie się mienić dziesiątkami barw proszku holi!
Dla pierwszych którzy pojawią się na terenie festiwalu, przygotowaliśmy pakiet darmowych opakowań z różnokolorowym proszkiem. Z kolei Ci, dla których już go nie wystarczy, będą mogli zakupić pył za niewielką opłatą.

A wieczorem zaprosimy na scenę naszego Gościa specjalnego – szczegóły wkrótce!

Ciekawostka! Skąd wywodzi się tego typu festiwal?  Holi to święto radości i wiosny. Nazywane jest również Festiwalem Kolorów i kojarzone z kolorowymi farbami do obrzucania przyjaciół. To święto obserwuje się przede wszystkim w Indiach, Nepalu i innych regionach świata z populacji Hindusów lub osób pochodzenia indyjskiego. Festiwal, w ostatnich czasach, rozprzestrzenił się w częściach Europy i Ameryki Północnej jako święto miłości i kolorów wiosny.

Nie można komentować

© 2020 by Sport Fun Festival. RH Sport. Przeczytaj naszą Politykę prywatności